אודותינו

הקמנו את השירות מתוך היכרות מעמיקה את המערכות השונות. במהלך עבודתנו חשוב לנו לתת למשפחה את כל המידע והעזרה הדרושים על מנת למצוא את המקום המתאים ביותר.

הדרך שלנו:

  • אנו  מאמינות כי כבוד האדם מחייב הגנה על זכותו לקבל את מסגרת הדיור הטובה והנכונה ביותר עבורו, בשים לב למכלול הגורמים הרלוונטיים.
  • על מנת להגשים את המטרה אנו מציעות מערך פתרונות ואפשרויות של מסגרות הדיור הטובות והנכונות ביותר על פי שיקול דעת מקצועי ואנושי.
  • אנו מקיימות הליך יסודי הכולל ייעוץ פרטני והכוונה אישית עד למציאת הפתרון המתאים ביותר ללא פשרות.

השירות ויתרונותיו:

זמינות: 

אנו זמינות למשפחה לאורך כל שעות היממה, מגיעות לבית או לבית חולים במידת הצורך באופן מיידי ולוקחות את המשפחה ברכב לראות ולהכיר את המקומות הרלוונטיים. במידה ויש צורך במעבר מיידי למסגרת, הדבר בהחלט אפשרי.

ייעוץ אנושי ולא אינטרנטי:

ההיכרות שלנו עם המקומות היא יסודית, אישית ומעמיקה (שומרות על קשר אחרי המעבר עם המשפחות ,מקבלות פידבקים ממשפחות על המקום ומתעדכנות באופן שוטף על הנעשה במקומות) אנו מעבירות את המידע המפורט למשפחה, דבר אשר עוזר במציאת המקום הנכון. אנו יודעות שכיום, בעידן האינטרנט ניתן לקבל מידע אינטרנטי על המקומות אולם מידע זה אינו מהימן ומקצועי, אינו מציג את מלוא האפשרויות ולא מאפשר למשפחה לבחור את הטוב ביותר עבור הקרוב.

קשישים בבית אבות שהומלץ על ידי מבט נכון

תמיכה:

תהליך המעבר של הורה למסגרת חוץ ביתית הוא דבר קשה ומורכב. אנו נותנות תמיכה נפשית מירבית ורגישות לאורך כל הדרך. גם לאחר מציאת הפיתרון נשארות בקשר עם המשפחה.

עזרה בירוקרטית:

אנו עוזרות למשפחה בכל הנוגע למילוי והגשת הטפסים הרלוונטים לרשויות השונות ובכלל זה קבלת מימון ממשרד הבריאות או הרווחה, הדרכה בנוגע לאפוטרופסות על גוף ורכוש וכיו"ב.

סיור למקומות:

אנו אוספות את המשפחה באמצעות רכב למקומות שנבחרו יחד,דבר שחוסך זמן ואנרגיה למשפחה. כמו כן אנו מפנות את תשומת הלב לדברים חשובים אשר יש לבחון בעת בחירת מקום, מסבירות על היתרונות והחסרונות של המקום ומנסות למצוא יחד עם המשפחה את המקום ההולם ביותר.

הוזלת עלויות:

במהלך שנות עבודתינו רקמנו קשרים ענפים עם המוסדות ומתוך כך אנו מסוגלות להגיע למחירים מוזלים יותר, בין אם מדובר בהנחה עד קבלת הקוד ממשרד הבריאות או הרווחה ובין אם באופן פרטי.

ערכיות ושקיפות:

צורת ההסברה שלנו  הינה גלויה וכנה. אנחנו משתדלות לשקף למשפחה מה קורה בכל מקום, לטוב ולרע. חשוב לנו לפרוש את כל האפשרויות הקיימות ללא יוצא מן הכלל. במידה וקיים פתרון אחר שלדעתנו יכול להיות טוב יותר לקשיש, נציע למשפחה ונבחן זאת יחדיו.

ללא תשלום:

השירות היינו שירות סוציאלי אשר אינו כרוך בתשלום כלשהו מצד המשפחה.

ראו עוד: רשימת בתי אבות

צרו איתנו קשר – השירות ללא תשלום:
מיכל ברגמן- 050-5619686
קרן בוים- 050-5201281