בתי אבות לפי אזורים

מבט נכון יעזרו לכם לקבל את ההחלטה המתאימה עבור יקירכם, אנחנו מכירות את כל רמות בתי האבות ברחבי הארץ על מנת שתקבלו את ההכוונה הטובה ביותר.

ייעוץ והכוונה לבתי אבות, התקשרו עכשיו – 072-2119555 / 03-5443331

בית אבות הוא המקום שאליו עוברים לגור בדרך כלל בני הגיל השלישי, ברוב המקרים מפני שאין הם יכולים להמשיך להתנהל בכוחות עצמם והם צריכים לקבל תמיכה, עזרה וסיוע על בסיס יומיומי וקבוע – כזה שבני המשפחה שלהם לא יכולים להעניק להם. התמיכה יכולה להיות לוגיסטית בהתניידות ממקום למקום או בסיוע רפואי צמוד של רופא, אחות או מטפל סיעודי צמוד. כך או כך אין הם יכולים להמשיך לגור בבית שבו גרו עד כה ולכן בית אבות הוא הכתובת עבורם.
ישנם כמה וכמה סוגים של בתי אבות הנבדלים זה מזה ברמת העצמאות של הדיירים שמתגוררים בהם. ישנם בתי אבות המתאימים לכאלה שעדיין עצמאים לגמרי – הולכים, נוסעים ונוהגים ומשתתפים בפעילויות חברתיות אך זקוקים למעטפת תומכת של השגחה לבל, חלילה יקרה להם משהו כשהם לבד. בבית אבות לא יכול להיווצר מצב שכזה. ישנם בתי אבות סיעודיים המתאימים לאנשים שאינם מתפקדים בכוחות עצמם והם זקוקים לסיוע צמוד ולעזרה גם בביצוע פעולות שגרתיות ויומיומיות.

דלפק קבלה בבית אבות

אילו שירותים מוצעים בבתי אבות?

כפי הידוע, בתי אבות הם בדרך כלל התחנה האחרונה של המתגוררים בהם. על מנת להנעים עליהם ככל האפשר את התקופה הזאת, שהיא מאד לא פשוטה ומלווה בטרדות רבות וחשבון נפש לעיתים קרובות, מוצעים שירותים חברתיים רבים ומגוונים כדי שלדיירים יהיה כיף ונחמד והם לא ירגישו בדידות או עצבות. בדרך כלל חשוב מאד למנהלי המקום שהדיירים ירגישו שהם מוקפים בחום, אהבה, קבלה ותמיכה ויידעו שתמיד יש להם אל מי לפנות. מהותי מאד שהם ירגישו חשובים ואהובים, גם ובעיקר בתקופה זו.

מבנה בית אבות במרכז

ישנם בתי אבות הנבדלים זה מזה גם באפשרויות המגורים שהם מציעים. ישנם כאלה הבנויים בבניין רב קומות וכאלה שהדירות בהן הם יחידות דיור צמודות קרקע. כך כל מי שעובר לגור בבית האבות יכול להחליט ולבחור איפה יהיה לו הכי נוח להתגורר ולאיזו אפשרות מגורים הוא יותר מתחבר. בתי האבות מציעים גם אפשרויות ביקור רבות כדי שהדייר יקבל כמה שיותר אורחים במשך שעות רבות מהיממה.

להלן רשימת נושאים ומקומות שאנו מצאנו רלוונטים ביותר למשפחות המגיעות אלינו. אנו מזמינות אותכן לקרוא בנושאים המעניינים אותכם וליצור איתנו קשר להתחלת התהליך ללא עלות

 

צרו איתנו קשר – השירות ללא תשלום:
מיכל ברגמן- 050-5619686
קרן בוים- 050-5201281