דיור לגיל הזהב

גיל הזהב הוא גיל בו אנשים יוצאים לפנסיה וחשים מעט בדידות ביתם ומעוניינים בחיי קהילה תוססים לצד אנשים בני גילם, איתם הם יוכלו להעביר חוויות וליהנות משפע של פעילויות למותאמות לבני גילם. אם בעבר הכרנו את בית האבות אשר היה מתאים לקשישים סיעודיים או קשישים תשושי נפש, כיום הדבר שונה לחלוטין וניתן למצוא דיור מוגן לגיל הזהב אשר מיועד לאנשים המגיעים לגיל הזהב ומתפקדים באופן עצמאי לחלוטין, אך הם רוצים להפיג את הבדידות ומעוניינים לגור במבנה מסודר בו הם יקבלו את כל מה שהם זקוקים תחת קורת גג אחת ולמעשה לחיות בקהילה תומכת ונעימה.

מהו דיור מוגן לגיל הזהב?

כפי שאמרנו, דיור מוגן הוא מקום מצוין עבור אנשים עצמאיים והוא מספק להם כל שהם צריכים לו כדי לחיות חיים שלווים כמו – דיור המכיל דירות קטנות ובהם כל הדרוש לחיות חיים נעימים, צוות רפואי צמוד במקרה שחלילה מצב הבריאותי יורד, לחצן מצוקה בכל חדר, מדריכים, עובדי ניקיון ושירותי כביסה, שירותי שמירה ואבטחה בכל שעות היממה, מדשאות, קפיטריה, חדרי כושר, בריכה, ג'קוזי, חוגי ספורט עם מדריכים צמודים, מועדוניות, ארוחות חמות ומזינות בכל שעות היום ועוד מגוון רב של שירותים.

דיור לגיל הזהב

מגוון רב של פעילויות דיור לגיל הזהב

בנוסף למגוון השירותים הבסיסיים בדיור המוגן, ניתן למצוא שפע של חוגי העשרה במקום כמו – חוגי אמנות, יצירה, חוגי שחמט, חוגי ספורט כמו פילאטיס ויוגה, סדנאות אפייה ובישול, פעילויות משותפות עם ילדים ונכדים בחגי ישראל, סרטים, תרבות, הרצאות, טיולים מאורגנים בארץ או בחו"ל במגוון לוקיישנים מהנים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. בשל המגוון הרב של החוגים והפעילות במקום, נראה כי לרגע אנשים המתגוררים בבית גיל הזהב לא חשים לבדם, אלה הם נהנים בכל שעות היום מפעילות יחד עם בני גילם.

על מנת לבחור בית אבות בצורה נכונה, חשוב לבחון כמה מקומות ולסייר במקום כדי להכיר את הצוות המטפל, את רמת האסתטיקה והאווירה במקום, את חיי החברה, את גודל החדרים ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם במקום.

ראו עוד: הערך המוסף של דיור מוגן יוקרתי , השיקולים העיקריים בבחירת מקום

צרו איתנו קשר:
מיכל ברגמן- 050-5619686
קרן בוים- 050-5201281