דיור מוגן יוקרתי | בית אבות יוקרתי

כיום, יש מבחר עשיר של בתי דיור מוגן וגם בתי אבות יוקרתיים ברחבי הארץ. דיור מוגן יוקרתי בעצם מאפשר לדייריו להמשיך לנהל אורך חיים עצמאי כפי שחיו בביתם עם יתרון של שדרוגים בכל מיני תחומים:
שירותי רפואה, חברה, פעילויות, מתקנים נגישים, ארוחות, בטחון, ניקיון וכדומה.

דיור מוגן יוקרתי יכול להימצא בסביבה עירונית עם מרכזי קניות מסביב וחוויה עירונית לכל דבר אך עם שמירה על הדיירים מהיבטים רבים תוך כדי ריכוז כל השירותים במקום אחד.

אם עד כה הדייר היה צריך לנסוע לקופת חולים על מנת לקבל מרשם או טיפול כלשהו, לנסוע לקנטרי בשביל להשתתף בחוג פלדנקייז איכותי או ללכת לספריה העירונית בכדי להחליף ספר, אזי בדיור מוגן הכל מרוכז תחת קורת גג אחת.

בית אבות יוקרתי או דיור מוגן יוקרתי יכול להימצא גם מחוץ לערים הגדולות דוגמת מגדלי הים התיכון בנורדיה, אחוזת פולג, פרוטיאה בכפר ועוד ועוד. גם הדירות שונות ומגוונות וניתן לבחור את גודל הדירה ומספר החדרים.

בכל דיור מוגן יוקרתי ניתן לקבל תקופת ניסיון בה הדייר המתנסה יכול להרגיש את החיים במקום החדש, להתנסות בפעילויות השוטפות, בחוגים, להשתמש במתקנים ולקבל החלטה נכונה האם הקונספט והמקום מתאימים לסגנון שלו.

ישנם מספר מסלולי תשלום – דמי כניסה או דמי פיקדון ובנוסף תשלום חודשי קבוע. ישנם דיורים מוגנים אשר קיים גם מסלול של תשלום חודשי בלבד. המטרה היא להתאים את התשלום לכל אחד לפי יכולתו.

בדיור מוגן כל אחד מנהל את אורך חייו לפי נוחיותו. הבחירה אם להשתתף בפעילויות החברתיות ובאילו חוגים לקחת חלק היא של הדייר עצמו אם כי קיימת מערכת של תמיכה ופיקוח סוציאלי על הדיירים.

סלון ומטבח בדירת דיור מוגן יוקרתי חדר שינה בדיור מוגן יוקרתי

כל הסיבות לבחור דיור מוגן או בית אבות יוקרתי

בתי דיור אלו, מציעים לאנשים מבוגרים אורח חיים עצמאי לחלוטין הכוללים חוגים, טיולים בארץ או בחול, אימוני כושר, ארוחות ברמה גבוהה, שירותי ניקיון, צוות רפואי צמוד 24/7, מסיבות, ערבי גיבוש, הרצאות, חצר גדולה ומטופחת, בריכה, חדר כושר והרשימה עוד ארוכה.

למעשה, יש מבחר רב של דירות בגדלים שונים אשר מכילות את כל מה שנדרש כדי לקבל רמת חיים גבוהה כמו – חדר שינה, שירותים ואמבטיה, מטבחון, סלון קטן, מרפסת ולמעשה ממש כמו דירה רגילה, אך זאת לצד אנשים בני גילם איתם הם יוכלו להעביר חוויות ופשוט ליהנות בלי סוף.

אז בואו נראה חלק מהיתרונות בבחירת דיור מוגן יוקרתי:

  • צוות רפואי זמין לשירות הדיירים 24/7 ולחצן מצוקה בכל חדר
  • מקום מאובטח בכל שעות היממה
  • חיי קהילה מגוונים
  • גישה נוחה לכל מקום ממש כמו בבית מלון
  • צוות מקצועי שעומד לרשות הדיירים בכל שעות היממה
  • שלל רב של פעילויות וחוגי העשרה כל יום
  • חיי חברה תוססים
  • ערך מוסף ותרבות עשירה
  • טיולים קבוצתיים בארץ ובחו"ל עם ליווי רפואי ועוד.

ראו עוד: יעוץ בבחירת בית אבות באיזור המרכז

צרו איתנו קשר לייעוץ ללא עלות:
מיכל ברגמן- 050-5619686
קרן בוים- 050-5201281