מדוע חשוב להיעזר בייעוץ לבתי אבות?

בתי אבות הם פתרון מצוין עבור קשישים ותשושי נפש שאינם יכולים לחיות בגפם ויכולים להפוך לנטל על משפחתם. במקרים אלו, בני המשפחה הקרובים מתאספים ומתייעצים בניהם מה לעשות עם יקיריהם. ברוב המקרים, ההתלבטות היא ברורה לגמרי, או להעסיק עובד זר או לפנות לבית אבות המציע צוות רפואי צמוד לצד חיי קהילה תוססים ומגוון יתרונות שיאפשרו לקשיש לבלות בצורה מיטבית. לרוב, מסגרת בית אבות היא הפתרון הטוב ביותר, אך כמובן שיש צורך לבחור בית אבות המתאים בקפידה למצב הבריאותי של הקשיש ובכלל לכל הפרמטרים החשובים למשפחה, הן מבחינת מיקום בית האבות, דרישותיו של הקשיש ובכלל כל התנאים סביב.

כיוון שיש לא מעט בתי אבות הפרוסים ברחבי הארץ, כיום אנשים רבים נעזרים בשירותיהם של יועצים חיצוניים המספקים ייעוץ אישי לגבי בחירת בית אבות, על מנת להכיר מקרוב את האופציות ולבחור את הטוב ביותר עבור יקיריהם.

קשישים בבית אבות - מבט נכון

היתרונות בשירות ייעוץ לבית אבות

יועץ חיצוני מגיע ללא אינטרסים – יועצים חיצוניים הם נטולי אינטרסים ומאפשרים למשפחה לקבל ייעוץ אישי והתאמה של בית האבות על פי הצרכים האישיים של הקשיש, מה שהופך בסופו של דבר את הבחירה למדויקת, כזאת שתאפשר לקשיש לקבל את בית האבות עם התנאים הטובים ביותר.

יעוץ לגבי החזרים ומימון של ההוצאות – בית אבות הוא אינו דבר זול, כך שיועץ יוכל לספק לכם מידע רב לגבי מקורות מימון וזכויות כמו – מימון של ביטוח לאומי, ביטוחים פרטיים, רשויות ועוד מקורות מימון שונות.

הכרה של חוקי בית האבות – יועץ לבית אבות מכיר היטב את כל החוקים והתנאים בבית אבות ויוכל לספק לכם מידע מעמיק על כל בית אבות, על מנת שתבצעו בחירה נכונה, כזאת שתאפשר לכם המשפחה הקרובה לדעת כי ההורים היקרים לכם מכל נמצאים בידיים טובות.

התאמה של בית האבות באופן אישי – תנאי קבלה של בתי אבות משתנים לפי מצב בריאותו של הקשיש, ישנם קשישים אשר מתפקדים בכוחות עצמם, מה שמאפשר להם ליהנות מסביבה הזהה לשלהם, או קשישים תשושי נפש במצב בריאותי ירוד הזקוקים לבית אבות המספק מטפלים צמודים וצוות רפואי צמוד.

בחברת מבט נכון, יעוץ לבתי אבות הנו ההתמחות שלנו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לייעוץ ללא עלות.